/Files/images/header_bg.gif

Наші традиції

У садочку і проходить багато заходів та свят.
Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ !!!
/Files/images/32644935.jpgДень знань!!!На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, пісні. Починається навчальний рік....

Свято осені
/Files/images/brig1.jpgСвятковий ранок: до цього свята діти готують поробки з природного матеріала. Розучують пісні, вірші присвячені "Золотій" осені.

/Files/images/1285919125_eddeaf67-9c04-455c-89a0-0ef2c47877cd.jpg

Концерт "Живої музики"

Для дітей старшого, середнього дошкільного віку студенти музичного факультету педагогічного інституту готують концерт.

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

/Files/images/15971043.jpg

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для дітей проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

СВЯТО МАМ
/Files/images/100_2423.JPGЦе традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. звучать теплі і добрі слова , пісні для мам , бабусь, вихователів. На цьому святі діти дарують подарунки , зроблені своїми руками.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР
/Files/images/1.jpegПромайнув навчальний рік, випускників вітають завідувач, вихователі батьки. Потім розпочинається останнє свято в дитячому садочку - випускний бал.