Онлайн-марафон "Бережи себе, малюк!"

Для педагогів всіх категорій методичною службою закладу в особі Баннікової І.Д., вихователем-методистом, організовано онлайн-марафон «Бережи себе, малюк!» з педагогами, дітьми та батьками. Вихователям рекомендовано онлайн-картотеку системи відео та аудіо матеріалів з даної тематики. В ході онлайн-марафону педагоги закладу активно спілкувалися з дітьми та їх батьками щодо формування знань дітьми правил безпеки життєдіяльності, правил поводження із вибухонебезпечними чи підозрілими предметами. Вихователі в тісній співдружності з родинами провели цікаві бесіди «Для чого потрібно дотримуватись правил безпеки», «Як і що розповідати дітям про вибухонебезпечні предмети», демонстрували ілюстрації, пам’ятки, онлайн-читання художніх творів, які педагоги отримували під час зворотного онлайн-спілкування. Отримані знання закріпили в малюнках, з яких утворилась виставка «Малечі про небезпечні речі».